Переключиться на мобильную версию

ФСБ: Спецслужби знищили в 2009 році на Північному Кавказі майже 70 бойовиків

Майже 70 бойовиків знищено на Північному Кавказі в 2009 році, повідомив директор ФСБ РФ, голова Національного антитерористичного комітету Олександр Бортник.
Майже 70 бойовиків знищено
Майже 70 бойовиків знищено
lenta.ru

"У 2009 році в результаті проведення контртерористичних та оперативно-бойових заходів на території Північно-Кавказького регіону нейтралізовано 67, затримано 233 бандити", - заявив Бортник.

"Усього в поточному році було попереджено 35 злочинів терористичного характеру", - повідомив глава ФСБ.

Як повідомлялося, президент РФ Дмитро Медведєв доручив директорові ФСБ розглянути питання про зняття режиму контртерористичної операції (КТО) в Чечні, який діє більше дев'яти років.

Нагадаємо, ФСБ РФ повідомила, що російські спецслужби знищили в 2008 році в регіонах Південного федерального округу 243 бойовики, серед них 23 бандглаварів.

Раніше президент Росії Дмитро Медведєв назвав стратегічним завданням захист громадського порядку на Північному Кавказі. За його словами, обстановка на Північному Кавказі залишається напруженою.

За даними МВС Росії, на території Чеченської республіки і Дагестану діють члени міжнародної терористичної організації Аль-Каїда. При цьому, на території Чечні кількість бойовиків та їх спільників становить близько 500 осіб.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь