Переключиться на мобильную версию

КНДР звинуватила двох американських журналісток у ворожих діях

Влада КНДР має намір судити двох американських журналісток, затриманих раніше на кордоні з Китаєм, за незаконне проникнення на територію країни і "ворожі дії".
Компетентні органи продовжують розслідування
Компетентні органи продовжують розслідування
АР

Їх провина підтверджується показаннями свідків і власними заявами журналісток, стверджує офіційний Пхеньян.

Компетентні органи продовжують розслідування, однак суд вже готується, передає агентство AFP.

Північнокорейська влада обіцяє, що з затриманими будуть поводитися відповідно до норм міжнародного права, вони будуть мати право бачитися з дипломатами.

Незважаючи на те, що ЦТАК не повідомив, які ворожі дії вчинили журналістки відносно північнокорейської влади, мова, швидше за все, йде про шпигунство, зазначає агентство ЕФЕ. За цей злочин жінки можуть бути засуджені до 20 років тюремного ув'язнення.

За словами неназванного представника Білого дому, американська адміністрація намагається вирішити конфлікт навколо затриманих журналісток дипломатичними засобами.

З репортерами в КНДР зустрівся шведський посол, який представляв американську владу (США не підтримують дипломатичних відносин з Північною Кореєю). За даними південнокорейської преси, обидві журналістки знаходяться в добре охоронюваному "будинку для гостей" в передмісті північнокорейської столиці.

Нагадаємо, Юна Лі, американка корейського походження, і Лора Лін, етнічна китаянка, які працюють для однієї з телестанції Каліфорнії, були затримані 17 березня на кордоні КНДР з Китаєм. Вони знімали на березі прикордонної ріки Туманган сюжет про людей, які втікали з Північної Кореї за кордон.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь