Переключиться на мобильную версию

У День дурня в Москві жбурлятимуть черевики у портрети Ющенка, Саакашвілі і Буша

У Москві 1 квітня відбудеться акція, в ході якої кожен охочий зможе запустити черевики в портрет екс-президента США Джорджа Буша, і, водночас, - портрети президентів України, Грузії та Естонії.
У Москві жбурлятимуть черевики в іноземних лідерів
У Москві жбурлятимуть черевики в іноземних лідерів
АР

"Буш довів Америку і весь світ до кризи, зав'язав війну в Іраку, забрав тисячі життів. Він пішов, і вслід за ним полетів черевик іракського журналіста Мунтазера Аль-Зейді. Він не поцілив. Наші черевики полетять у тих ставлеників Буша, які побудували свій політичний капітал на обливанні Росії брудом, розпалюванні антиросійських настроїв і безглуздих провокаціях проти нашої країни"- заявила у вівторок федеральний комісар молодіжного руху Наши Марія Дрокова.

За її словами в акції, яка відбудеться в Новопушкінському сквері, крім активістів руху, також візьмуть участь депутати Держдуми Сергій Марков, Максим Міщенко, Роберт Шлегель, Сергій Білоконь, телеведучий та політолог Михайло Леонтьєв, члени Громадської палати Олексій Чадаєв та Ірина Плещева й інші.

За словами Дрокової, "ціллю стануть портрети президента Грузії Михайла Саакашвілі, президента України Віктора Ющенка, президента Естонії Андруса Ансіпа та екс-президент США Джорджа Буша".

Нагадаємо, іракського журналіста Мунтазера аз-Зейді, який жбурнув черевики в екс-президента США Джорджа Буша, у березні засуджено за це до трьох років тюремного ув'язнення.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь