Переключиться на мобильную версию

США профінансують вибори в Афганістані

США витратять $ 40 млн. на фінансування президентських виборів в Афганістані, які повинні відбутися у серпні цього року.
Гілларі Клінтон: мета Вашингтону - забезпечити легітимність виборів
Гілларі Клінтон: мета Вашингтону - забезпечити легітимність виборів
AP

Як повідомила держсекретар США Гілларі Клінтон, у ході підготовки до голосування американська адміністрація не має наміру підтримувати кого-небудь із кандидатів. За її словами, мета Вашингтону - забезпечити легітимність виборів.

Дотація із американського бюджету повинна частково покрити нестачу коштів на проведення виборів. Основну суму збирає ООН, і зараз організації не вистачає майже $ 100 млн.

Зазначимо, президентські вибори в Афганістані повинні були відбутися у березні цього року, але їх відклали на декілька місяців. Причиною стало те, що західній коаліції не вистачило сил для забезпечення безпеки в умовах загрози із боку руху Талібан.

Сьогодні, 31 березня, у Нідерландах має пройти міжнародна конференція щодо афганського врегулювання під егідою ООН. На цьому форумі США мають намір презентувати прагматичний план боротьби із терористичною мережею Аль-Каїда.

Як повідомлялося, 27 березня президент США Барак Обама презентував нову афганську стратегію. Він пообіцяв розгромити радикальні угруповання Аль-Каїда і Талібан, що діють в Афганістані та Пакистані. Забезпечити реалізацію цих планів може анонсоване відправлення до Афганістану чотирьох тисяч військових інструкторів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь