Переключиться на мобильную версию

Названо винного у підготовці замаху на Кадирова

Присяжні Мосміськсуду виправдали двох обвинувачених у підготовці замаху на президента Чечні Рамзана Кадирова, при цьому визнавши винним у цьому третього фігуранта справи.
Рамзан Кадиров
Рамзан Кадиров
gdb.rferl.org

"Присяжні засідателі винесли обвинувачувальний вердикт відносно підсудних Лорса Хамієва, Умара Батукаєва та Руслана Мусаєва.

Зокрема, присяжні визнали доведеною вину Хамієва у підготовці замаху на життя Рамзана Кадирова. Двох інших підсудних за даним епізодом колегія присяжних визнала невинними", - повідомила прес-секретар Мосміськсуду Анна Усачева.

Батукаєв і Мусаєв були визнані винними за іншими епізодами.

За словами Усачевої, присяжні визнали доведеною вину Батукаєва "у використанні свідомо підробленого документа і в незаконному придбанні та зберіганні зброї у складі організованої групи".

"Колегія вважає, що підсудний Мусаєв винен у приховуванні особливо тяжкого злочину", - сказала Усачева.

За словами керівника прес-служби Мосміськсуду, за клопотанням Мусаєва та його захисту запобіжний захід у вигляді утримання під вартою було замінено на підписку про невиїзд і належну поведінку. Таким чином підсудний був звільнений з-під варти.

Обговорення юридичних наслідків вердикту колегії присяжних - другі дебати сторін - відбудуться в Мосміськсуді в середу, 1 квітня.

Як очікується, під час майбутнього засідання прокуратура попросить про призначення покарання підсудним, після чого виступить захист.

Нагадаємо, що вихідці з Чечні Лорс Хамієв, Умар Батукаєв і Руслан Мусаєв звинувачувались в тому, що входили в терористичну групу і планували підірвати начинений вибухівкою автомобіль поруч із представництвом Чечні на Новому Арбаті в Москві.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь