Переключиться на мобильную версию

На російсько-українському кордоні у росіянина вилучили рідкісну книгу Гоголя

Російські митники вилучили на багатосторонньому автомобільному пункті пропуску Весело-Вознесенка Ростовської області на кордоні з Україною незадекларовану книгу 1889 року видання Сочинения Н.В. Гоголя том II.
У росіянина вилучили рідкісну книгу Гоголя
У росіянина вилучили рідкісну книгу Гоголя
antiquariy.ru

Як повідомили в Південному митному управлінні, громадянин Росії на автомобілі Хендай-Акцент, що їхав в Україну, після прибуття на митний пост подав декларацію, з якої випливало, що ніяких особистих речей у нього немає.

"У ході огляду автомобіля митники на полиці за заднім сидінням виявили стару книгу в палітурці коричневого кольору. На лицьовій частині обкладинки не було написів, але на корінці книги значилось - Н. В. Гоголь", - зазначили в митному управлінні.

Книга містить повісті Ніс, Шинель, комедію Ревізор, а також уривки з перших редакцій. На титульному аркуші книги митники виявили дату видання - 1889 рік. Згідно із законом РФ усі предмети культурного призначення віком понад 50 років підлягають обов'язковому декларуванню із наданням свідоцтва на право вивозу культурних цінностей із території Росії.

За повідомленням митників, книгу вилучили і відправили на мистецтвознавчу експертизу в Південне управління Росохоронкультури. За підсумками експертизи митники приймуть рішення про порушення кримінальної чи адміністративної справи.

Як повідомлялося, Україна має намір широко святкувати 200-річчя із дня народження Миколи Гоголя. Зокрема, заплановано соціальну рекламну кампанію Гоголь про Україну. Кабінет Міністрів заснував премію імені Гоголя.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь