Переключиться на мобильную версию

Комуністи Петербурга вимагають приставити підводну охорону до крейсера Аврора

Міжрегіональна організація Комуністи Петербурга і Ленінградської області (КПЛО) закликала владу міста організувати біля меморіального крейсера Аврора на Петровській набережній підводну вахту для охорони пам'ятника участі моряків у Жовтневої революції 1917.
Аврора - потенційна мішень
Аврора - потенційна мішень
openpiter.ru

Про це сказано у заяві, що було розміщена на сайті КПЛО 1 квітня, після вибуху пам'ятника Леніну на Фінляндському вокзалі в Санкт-Петербурзі. 

Аврора називається в тексті заяви одним з ленінських і революційних місць Санкт-Петербурга, які, на думку комуністів, потребують посиленої охорони. КПЛО вважає, що на крейсер можуть напасти водолази і підкласти під Аврору міну. У своєму зверненні комуністи також підкреслюють, що ще восени 2008 року заявляли про необхідність оточити Ленінські місця постами охорони. На момент написання замітки робочий день музею, розташованого в Аврорі, закінчився, тому точних даних про те, як охороняється меморіальне судно, отримати не вдалося. 

Крім того, у зв'язку з підривом пам'ятника Леніну члени КПЛО вимагають звільнити начальника пітерського ГУВС Владислава Піотровського, чиновників Калінінського району міста (у якому розташований пам'ятник), а також всіх співробітників міліції, які здійснювали в ту ніч службу в районі Фінляндської вокзалу. Автори заяви зазначили, що пітерська влада повинна приставить постійну охорону до лідерів комуністичного руху міста. 

Також комуністична організація висловилася проти рішення про демонтаж та реконструкції пошкодженого вибухом пам'ятника Леніну, прийнятого міським комітетом з охорони пам'яток. "Нехай стоїть великий пробитий кулею спадкоємців Каплан Ленін, як докір владі, як пам'ять поколінь", - сказано у заяві КПЛО. Активісти організації закликали жителів Росії нести до пам'ятника на Фінляндській вокзалі квіти і називати новонароджених дітей ім'ям Ленін. 

Як повідомлялося, відповідальність за вибух пам'ятника Леніну в Санкт-Петербурзі взяли на себе активісти організації Заліського бойового летючого загону.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь