Переключиться на мобильную версию

Кенійський тітці Обами дозволили залишитися в США до 2010 року

Тітці Президента США Барака Обами громадянці Кенії Зейтуні Оніанго, яка проживає в США нелегально, дозволили залишитися в США, щонайменше до 2010 року.
Зейтуні Оніанго чекатиме судового слухання в США
Зейтуні Оніанго чекатиме судового слухання в США
black-and-right.com

У середу, 1 квітня, імміграційний суд призначив нове слухання у її справі на 4 лютого 2010 року. Таким чином, до цього часу вона перебуватиме в США на законній підставі, повідомляє AP.

Слухання були закритими на прохання її адвоката. Сама Оніанго, вийшовши з будинку суду, з журналістами не спілкувалася.

56-річна Оніанго - зведена сестра покійного батька Барака Обами. У 2000 році вона переїхала в США, однак у 2004 році їй відмовили в статусі біженки і наказала покинути країну. Однак, вона залишилася в США і продовжувала жити в муніципальному житлі в Бостоні. 17 грудня 2008 року суд призупинив рішення про депортацію і незабаром призначив новий розгляд у її справі.

***

Про тітку Обами, яка живе в США в якості нелегальної іммігрантки, стало відомо в жовтні 2008 року під час президентської кампанії. 4 листопада 2008 року, за кілька днів до виборів, адміністрація Джорджа Буша випустила спеціальну директиву, згідно з якою для арешту нелегалів потрібна санкція вищих інстанцій.

Ймовірно це було зроблено спеціально, щоб захистити від переслідувань родичку Обами і уникнути, таким чином, резонансу. 26 листопада, вже після виборів, директиву було скасовано.

Сам Обама заявив тоді, що йому нічого не було відомо про нелегальне перебування в США Оніанго. В оточенні кандидата додали, що він ніяк не сприяв родичці в отриманні американської туристичної візи або переїзді.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь