Переключиться на мобильную версию

Третина росіян не знає, що таке НАТО

У ході соціологічного опитування третина росіян не змогли відповістити на запитання про те, що таке НАТО.
Не всі росіяни знають, що таке НАТО
Не всі росіяни знають, що таке НАТО
Wikimedia

Такі дані можна побачити у звіті Всеросійського центру вивчення громадської думки (ВЦИОМ), який напередодні 60-річного ювілею НАТО вирішив з'ясувати, що думають росіяни про цю організацію.

Як вдалося встановити, 34% жителів Росії не змогли відповісти на питання "Як Ви вважаєте, що таке НАТО?". Ще третина вважає НАТО "північноатлантичним військовим блоком, до складу якого входить декілька держав".

Крім того, по 9% опитаних обрали варіанти "агресивний військовий блок, який втручається у справи інших держав" та "американська військова організація".

Також соціологи поставили запитання про цілі НАТО. 41% росіян заявляє, що організація займається захистом інтересів США. 31% вважає, що основна мета НАТО - військова агресія щодо різних країн.

Зазначимо, 14% заявили, що нічого не чули про таку організацію, як НАТО.

Як повідомлялося, раніше подібне опитування було проведено аналітичним центром Юрія Левади (Левада-Центр). Згідно з його результатами, 62% росіян вважають, що у Росії є підстави побоюватися країн Заходу, які входять до НАТО.

Нагадаємо, напередодні до складу НАТО вступили ще дві європейські держави - Албанія та Хорватія. Відтепер до Північноатлантичного блоку входить 28 країн.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь