Переключиться на мобильную версию

Собака Путіна з'їла їжу з тарілок єдиноросів

Улюблена собака прем'єр-міністра Росії Володимира Путіна з'їла частування, яке призначалося соратникам прем'єра по партії.
Собака Путіна Коні поцупила їжу зі столу єдиноросів
Собака Путіна Коні поцупила їжу зі столу єдиноросів
podrobnosti.ua

Єдинороси у підмосковній резиденції Путіна захопилися обговоренням внутрішнього ринку продовольства, повідомляє Reuters.

Кореспондент агентства описує сцену, яка відбулася в середу, 1 квітня: "Вищі чини Єдиної Росії прибули в резиденцію, щоб поговорити про нові заходи боротьби з кризою. Зустріч затяглася на дві з гаком години, і Коні, добре відома телеглядачам з часів путінського президентства собака породи лабрадор, встигла навідатися до кімнати на другому поверсі, де було частування для гостей ".

Незабаром співробітники охорони і офіціанти виявили на столах безлад. "Коні все з'їла і порозкидувала", - вигукнув один з офіцерів служби безпеки, звертаючись до свого колеги і спускаючись з закритого для входу преси поверху. "Більше немає кому", - припустив інший співробітник апарату. - "Коні їсть все".

Невдовзі сходами з місця подій, облизуючись, зійшла Коні.

Кореспондент Reuters бачив, як працівниця кухні резиденції Путіна проводила лабрадора всередину будівлі, ласкаво примовляючи: "Ох, ти моя хороша!"

Через кілька хвилин слідами Коні з другого поверху зійшов мер російської столиці Юрій Лужков, повідомивши, що в засіданні оголошено перерву.

Представник прем'єра підтвердив конфуз в їдальні. "Так, було таке. Коні з'їла там печиво та мармелад. А їй же не можна", - сказав він.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь