Переключиться на мобильную версию

Посольство України в РФ шкодує, що третина росіян не знають про НАТО

Якщо в Росії будуть більше знати про Альянс, то це змінить вплив "фактора НАТО" на українсько-російський діалог.
Посольство України в РФ шкодує, що третина росіян не знають про НАТО
Посольство України в РФ шкодує, що третина росіян не знають про НАТО
discussiya.com

Таку думку висловив прес-секретар Посольства України в РФ Олег Волошин.

"Дані опитування громадської думки в Росії, які показали, що більш ніж третина росіян погано уявляють собі, чим є і які цілі переслідує НАТО, повинні встановити нову тональність дискусії між Києвом і Москвою з питання щодо євроатлантичної інтеграції України", - сказав Волошин.

"Очевидно, якщо російська влада, політичні партії та громадські організації прикладуть зусиль до того, щоб краще інформувати своїх громадян з питання про діяльність Альянсу, принципово зміниться вплив на українсько-російський діалог так званого "фактора НАТО", який нерідко використовують для торпедування нормального розвитку відносин", - переконаний дипломат.

У той же час він зазначив, що Україна може тільки вітати, що лише 6% росіян, опитаних авторитетним Всеросійським центром вивчення громадської думки, вважають Альянс агресивним блоком, налаштованим проти Росії.

"На цьому тлі залишається тільки дивуватися, чому окремі російські політики говорять про те, що краще ніж керівництво України знають ставлення пересічних українців до НАТО, при тому що, як показують дані соцзамірів, самі погано уявляють відповідні спрямованості своїх співгромадян" - підкреслив Волошин.

Як повідомлялося, третина росіян під час соціологічного опитування не змогли відповістити на запитання про те, що таке НАТО.

Російський президент Дмитро Медведєв закликав НАТО не загострювати відносини з сусідами і думати про наслідки перед прийомом до альянсу нових членів.

Рішення про вступ України в НАТО може бути прийняте виключно на загальнонаціональному референдумі, заявив український Президент Віктор Ющенко.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь