Переключиться на мобильную версию

ЗМІ: Влада Латвії вислала російського дипломата

Російський дипломат Олександр Хапілов, якого латвійські журналісти минулого року звинуватили в підготовці замаху на президента Грузії Михайла Саакашвілі, було вислано з Латвії.
Хапілов виїхав з Латвії
Хапілов виїхав з Латвії
lenta.ru

Про це повідомив республіканський телеканал ТВ5 з посиланням на неофіційну інформацію. МЗС Латвії поки не прокоментувало це повідомлення.

Прес-аташе посольства РФ в Латвії Сергій Абрамкін підтвердив, що Хапілов виїхав з Латвії, але спростував інформацію про висилання дипломата. За російською версією, Хапілов залишив країну у зв'язку з переходом на іншу роботу. Однак що це за робота, представник посольства не повідомив. У посольстві РФ у Ризі Хапілов курував зв'язками зі співвітчизниками.

Нагадаємо, в жовтні минулого року латвійський телеканал ТВЗ, посилаючись на неназване джерело в Грузії, повідомив, що Хапілов з 2000 по 2004 рік обіймав посаду другого секретаря в посольстві Росії в Грузії й займався пошуком і вербуванням осіб для замаху на президента цієї країни Михайла Саакашвілі.

Замах не відбувся тому, що наймані вбивці, які повинні були застрелити президента Грузії, потрапили в аварію, повідомляв тоді телеканал.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь