Переключиться на мобильную версию

Прокуратура Владивостока визнала гасло "Путлер капут" образливим

Прокуратура Владивостока провела експертизу гасла "Путлер капут!", яке використовували на своїх мітингах мешканці міста під час акції протесту 31 січня, і визнала його незаконним.
Прокуратура підтримала невдоволення губернатора краю
Прокуратура підтримала невдоволення губернатора краю
kprf.ru

"Було встановлено, що гасло має яскраво виражену емоційну оцінку особистості або діяльності прем'єр-міністра Росії Володимира Путіна як представника державної влади і носить образливий характер", - заявила помічник прокурора Приморья.

Таким чином, прокуратура підтримала невдоволення губернатора краю Сергія Дарькіна, за заявою якого і було проведено експертизу.

Представники крайкому КПРФ заявляли раніше, що автор гасла Путлер капут мав на увазі конкретну людину на прізвище Путлер, яка займається автобізнесом, і в якого через підвищення мита на іномарки пропала робота і зникли гроші, на які він годував багатодітну сім'ю.

Також на мітинги протестуючі виходили з плакатами, які недвозначно натякали на голову уряду: ЛилиПутиков - в лилитазики, Долой диктатуру лилиПутиков, Лилипенсии только для лилиПутиков.

В акціях протесту у Владивостоці, які почалися ще в листопаді минулого року і практично щомісяця повторюються, взяли участь представники ряду громадських організацій і КПРФ.

Протестуючі вимагали відставки уряду, очолюваного Путіним, і керівництва краю. Мешканці Приморья вважають неефективними й неправильними заходи, які керівництво країни та краю вживають у зв'язку з кризою. Найбільше обурення у них викликало підвищення мита на ввезення іномарок, що зробило нерентабельним бізнес, у якому зайнято значну частину населення регіону.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь