Переключиться на мобильную версию

КНДР запустила ракету. Рада безпеки ООН скликає екстрене засідання

О 5:32 за київським часом КНДР здійснила запуск ракети, яка пролетіла через територію Японії. Про це по каналах екстреного зв'язку японський уряд проінформував жителів країни.
Факт запуску ракети підтвердили також Росія, США та Південна Корея
Факт запуску ракети підтвердили також Росія, США та Південна Корея
pictures.reuters.com

Факт запуску ракети підтвердили також Росія, США та Південна Корея.  

Президент США Барак Обама, який знаходиться з візитом у Празі, виступив із заявою у зв'язку із запуском ракети, повідомляє Бі-бі-сі.

"Цим провокаційним вчинком Північна Корея порушила свої міжнародні зобов'язання, проігнорувала одностайні заклики до стриманості і ще більше посилила свою ізоляцію від співтовариства націй", - заявив Обама.

На вимогу Японії сьогодні о 22:00 за київським часом відбудеться екстрене засідання Ради Безпеки ООН, на якому обговорять дії КНДР.
В даний момент делегації США, Франції, Британії та Японії розробляють проект резолюції.

За даними з дипломатичних кіл, в ній засуджується запуск ракети і посилюються вимоги до КНДР, викладені в резолюції 1718 РБ ООН, прийнятої в жовтні 2006 року.  

Попередня резолюція закликала Північну Корею "не робити жодних нових ядерних випробувань чи запусків балістичних ракет", призупинити "всі види діяльності, пов'язані з балістичними ракетами, і в цьому контексті відновити свої попередні зобов'язання щодо мораторію на запуск ракет".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь