Переключиться на мобильную версию

Путін вперше виступить зі звітом перед Держдумою

Прем’єр-міністр РФ Володимир Путін у понеділок, 6 квітня, вперше звітуватиме перед Держдумою про роботу уряду в 2008 році і представить нову антикризову програму.
Путін вперше звітуватиме перед Держдумою
Путін вперше звітуватиме перед Держдумою
АР

Подібна процедура звіту є нововведенням в російській політичній системі і закріплена в грудневих поправках до Конституції РФ, які запропоновано президентом і підтримано парламентом і законодавчими органами регіонів.

Держдума, таким чином, отримала повноваження із контролю за роботою уряду, який зобов'язаний надавати депутатам такі звіти щорічно в період весняної сесії, що триває з січня по липень.

За підсумками засідання Держдума має намір прийняти постанову про роботу уряду в 2008 році і антикризові програми з урахуванням висновків усіх профільних комітетів.

Востаннє Путін побував у Держдумі майже рік тому - 8 травня минулого року, коли нижня палата затвердила його кандидатуру на посаду прем'єр-міністра.

Розпочнеться пленарне засідання об 11:00 за київським часом зі звіту голови російського уряду. Після закінчення депутати зможуть поставити питання і висловити свою думку про діяльність кабінету міністрів. На цей захід відведено три години.

По три питання зможе поставити прем'єру кожна з чотирьох думських фракцій. В основному, парламентаріїв цікавить контроль за зростанням тарифів на комунальні послуги, підтримка реального сектору економіки, житлові програми, реалізація соціальних програм.

Програму антикризових заходів, яку представить прем'єр у Держдумі, було схвалено урядом РФ 19 березня. Кошти федерального бюджету на антикризову програму складуть 1,611 трильйона рублів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь