Переключиться на мобильную версию

На парламентських виборах у Молдові перемогли комуністи

Партія комуністів Молдови (ПКРМ), яку очолює президент країни Володимир Воронін, за результатами підрахунків Центрвиборчкомом 100% бюлетенів впевнено перемогла на парламентських виборах, що відбулися напередодні.
Комуністи набрали 49,91% голосів виборців
Комуністи набрали 49,91% голосів виборців
АР

"Комуністи набрали 49,91% голосів виборців, Ліберальна партія - 12,91%, Ліберально-демократична - 12,23% і альянс Наша Молдова - 9,88%", - заявив представник ЦВК Молдови.

Інші 8 партій, які брали участь у виборах, не подолали шестивідсотковий бар'єр, необхідний для проходження в парламент.

За результатами виборів, комуністи отримують 62-63 мандата з 101 в парламенті. У такому випадку ПКРМ зможе самостійно, не входячи ні в які коаліції, обрати президента - для цього необхідно дві третини голосів, тобто 61 мандат, а також сформувати уряд та органи влади.

Воронін, чиї президентські повноваження закінчуються вже у квітні, заявив напередодні, що в майбутньому планує працювати в новому парламенті країни.

Як повідомлялося, за виборами спостерігали близько 5,5 тисячі місцевих та іноземних спостерігачів - від ОБСЄ, СНД, Ради Європи, Венеціанської комісії, а також з Росії, України, Румунії, Азербайджану, Туркменістану.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь