Переключиться на мобильную версию

Вибори президента Македонії виграв прихильник вступу у НАТО та ЄС

Перемогу на президентських виборах в Македонії, які відбулися 5 квітня, здобув кандидат від правлячого правоцентристського блоку Георгій Іванов.
Іванов набрав 437 тисяч голосів виборців
Іванов набрав 437 тисяч голосів виборців
АР

За даними ЦВК, на другому турі президентських виборів, який відбувся в неділю, Іванов набрав 437 тисяч голосів виборців.

Водночас, його конкурент - кандидат від провідної опозиційної партії Соціал-демократичного союзу Македонії Любомир Фрчкоський - отримав підтримку лише 252 тисяч жителів республіки. Як повідомляє Euronews, Фрчкоський визнав свою поразку, не чекаючи закінчення підрахунку голосів.

Явка виборців на виборах у Македонії склала 42%. Щоб вибори визнали такими, що відбулися, на дільниці повинні прийти не менше 40% виборців. Міжнародні спостерігачі заявили, що вибори мали демократичний характер.

Новий глава македонської держави вже подякував македонцям за підтримку, додавши, що "Македонія змогла організувати демократичні і вільні вибори".

За його словами, "основними пріоритетами його зовнішньої політики стануть інтеграція в НАТО і Європейський Союз". Водночас, новий лідер македонців зазначив, що "слід попрацювати над вирішенням проблеми про назву країни з нашим сусідом Грецією".

Нагадаємо, в червні 2008 року під час парламентських виборів в Македонії відбулися зіткнення у населених албанцями регіонах. На президентських виборах 2009 року кандидат, якого підтримували етнічні албанці, не пройшов у другий тур. Більшість виборців-албанців 5 квітня на дільниці для голосування не прийшли.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь