Переключиться на мобильную версию

Заарештовані у справі Ямадаєва виявилися друзями президента Чечні Кадирова

Один із заарештованих у рамках розслідування замаху на героя Росії Суліма Ямадаєва виявився конюхом президента Чечні Рамзана Кадирова, а інший - близьким соратником і другом.
Заарештовані у справі Ямадаєва виявилися друзями президента Чечні Кадирова
Заарештовані у справі Ямадаєва виявилися друзями президента Чечні Кадирова
korrespondent.net/russia/796521

Так, затриманий іранець Махді Ларнія, за словами Кадирова, є відповідальним за утримання його скакунів в ОАЕ. "У момент скоєння злочину він перебував на скачках, постійно підтримував зі мною телефонний зв’язок. Мій кінь зайняв 5-е місце на Кубку світу", - заявив чеченський лідер, додавши, що дорогі скакуни після арешту Ларнії залишаються без нагляду.

Кадиров зазначив, що Ларнія не має жодного відношення до замаху на Суліма Ямадаєва, який стався 28 березня у Дубаї.

За другого підозрюваного - чеченського політика Адама Делімханова – Кадиров також заступився. Він заявив, що Делімханов – його "близький соратник, друг, брат, більше того, права рука". Президент Чечні зазначив, що будь-які заяви на адресу цієї людини він сприймає як заяви, зроблені проти нього самого. При цьому він повідомив, що Делімханов зараз перебуває з візитом у Сирії, де вивчає умови навчання і побуту студентів з Чечні, що навчаються у вузах цієї країни.

За словами Кадирова, заяви дубайської поліції про причетність Делімханова і Ларнії до замаху на Ямадаєва переслідують мету зганьбити Російську Федерацію і керівництво Чеченської Республіки.

Нагадаємо, начальник поліції Дубаї Дахі Хальфан Тамім раніше повідомив, що в рамках розслідування справи про вбивство Ямадаєва дві людини арештовано і чотири, у тому числі депутат Держдуми Адам Делімханов, будуть оголошені у розшук по лінії Інтерполу. Генерал додав, що ОАЕ вимагають видачі і арешту Делімханова.

Як повідомлялося, замах на колишнього командира батальйону Схід Суліма Ямадаєва було здійснено 28 березня у Дубаї на підземній парковці будинку, в якому він проживав протягом кількох місяців.

За даними поліції, від отриманих поранень Сулім помер, проте родичі Ямадаєва, у першу чергу, його брат Іса, в останні дні наполягали на тому, що він живий і перебуває в лікарні.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь