Переключиться на мобильную версию

Молдовська опозиція збирається мітингувати щоденно

Прихильники опозиції, які мітингують в Кишиневі, розійшлися, пообіцявши повернутися на головну площу молдовської столиці наступного дня.
Вибори, що не закінчилися
Вибори, що не закінчилися
gnews.ua

Це сталося після того, як до них звернувся лідер опозиційної Ліберально-демократичної партії Влад Філат, який закликав проводити подібні акції щоденно до скасування підсумків виборів, що минули в неділю, на яких перемогла правляча партія комуністів. 

Опозиціонери вважають, що підсумки голосування були сфальсифіковані. 

За його Філата, акція Кишинівської молоді, яка провела мітинг на центральній площі, виникла спонтанно. 

"Ми мали намір провести акцію протесту й оголосили про це на прес-конференції, але дату та час збору ми не призначали. Молоді люди самі організувалися за допомогою інтернету та СМС повідомлень", - сказав він. При цьому він підкреслив, що ЛДПМ бере на себе відповідальність за акцію і в подальшому буде координувати дії її учасників. 

Перед тим як розійтися, натовп молоді, яка мітингувала кілька годин перед Будинком уряду в Кишиневі, рушив у бік робочої резиденції президента Молдови. Потім мітингувальники розділилися на дві частини. Одна з них рушила назад до Будинку уряду, а менша частина залишилася близько робочої резиденції президента і будівлі парламенту. 

Зі слів співробітників спецслужб, явних порушень правопорядку, крім перекриття центральної вулиці міста, з боку молоді не спостерігалося. 

Правоохоронні органи не перешкоджали ході. 

За оцінками співробітників спецслужб, від 2,5 до 4 тисяч людей протестували проти результатів минулих напередодні виборів до парламенту. 

Нагадаємо, за даними ЦВК, очолювана президентом Володимиром Вороніним Партія комуністів Молдови набрала 50% голосів на виборах до парламенту, які пройшли на вихідних.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь