Переключиться на мобильную версию

Саакашвілі очікує від Обами більшої підтримки, ніж від Буша

Президент Грузії Михайло Саакашвілі вважає, що президент США Барак Обама готовий надати Тбілісі більшу допомогу, ніж його попередник Джордж Буш.

"Ніколи колишня адміністрація США не робила навіть половини тих заяв, які з цього приводу зараз зробив президент Обама", - заявив Саакашвілі в понеділок, 6 квітня, в Кутаїсі.

За словами президента Грузії, колишня адміністрація говорила "перевищення сили", а Обама "все назвав своїм ім'ям - вторгнення, агресія і окупація". "Ось це підтримка", - сказав Саакашвілі.

Нагадаємо, у січні США і Грузія підписали хартію про стратегічне партнерство, в якій сформульовані принципи партнерства у сфері оборони, торгівлі, енергетичної безпеки, зміцнення інститутів демократії і культурних обмінів.

У березні Грузію відвідав заступник голови об'єднаного комітету начальників штабів ЗС США генерал Джеймс Картрайт, який підтвердив, що Сполучені Штати продовжать стратегічне співробітництво з Грузією. Після зустрічі з ним Саакашвілі заявив, що у Грузії будуть якісно нові збройні сили і що Грузія і США переходять на новий етап військово-політичного співробітництва.

У свою чергу 2 квітня МЗС РФ заявив, що Вашингтон у своєму сприяння відновленню військового потенціалу Тбілісі заохочують агресивну політику грузинського керівництва.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь