Переключиться на мобильную версию

Демонстранти прорвалися у резиденцію президента Молдови

Демонстранти зламали двері в канцелярії президента Молдови, і дрібними групами проникли в будинок.
Демонстранти прорвалися у резиденцію президента
Демонстранти прорвалися у резиденцію президента
АР

Як повідомляє агентство Reuters, сили безпеки застосували проти демонстрантів водомети і сльозоточивий газ.

Крім того, учасники мітингу через вікна пробралися на нижні поверхи будівлі парламенту республіки і почали викидати на вулицю меблі та документи, передає агентство.

Як повідомлялося раніше, в центрі Кишинева відбулися зіткнення демонстрантів з поліцією - протестуючі закидали камінням пожежну машину і загін спецназу, що прибули до будівлі парламенту і резиденції президента.

Учасники мітингу палять червоні прапори правлячої партії комуністів і скандують антикомуністичні гасла, при цьому звучать ксенофобські висловлювання.

Центр міста перекрито, туди направляються загони поліції, число демонстрантів зростає. За даними Reuters, в акціях протесту беруть участь близько десяти тисяч осіб.

Як очікується, у вівторок ввечері президент Молдови Володимир Воронін виступить зі зверненням до народу. Виступ буде присвячено підсумкам парламентських виборів, які відбулися в неділю у країні, передає ІТАР-ТАРС.

Нагадаємо, за результатами виборів, очолювана президентом Володимиром Вороніним Партія комуністів Молдови набрала 50% голосів, таким чином забезпечивши собі більшість у парламенті. Опозиція оголосила вибори сфальсифікованими. У понеділок, 6 квітня, за оцінками співробітників спецслужб протестували від 2,5 до 4 тисяч осіб.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь