Переключиться на мобильную версию

Ізраїльська система ПРО успішно збила макет іранської ракети

Ізраїль у вівторок, 7 квітня, провів успішні випробування ракети-перехоплювача Хец-2 (Стріла-2) комплексу протиракетної оборони.
Протиракета вразила ракету-мішень
Протиракета вразила ракету-мішень
rafael.co.il

Протиракета вразила ракету-мішень, що імітує іранську балістичну ракету Шіхаб-3, яку запущено з літального апарата Армії оборони Ізраїлю над Середземним морем, повідомило Міноборони Ізраїлю.

Перші успішні випробування ракети-мішені Анкор Кахоль (Синій горобець), подібною за своїми характеристиками до Шіхаб-3, яка є одним з найбільш сучасних зразків іранської ракетної зброї, збройні сили Ізраїлю провели в квітні 2008 року.

Раніше, за даними місцевих ЗМІ, в програмі випробувань систем ПРО застосовувалися імітатори ракет типу Скад, що поступаються останнім модифікаціям Шіхабів.

За оцінками ізраїльських експертів, дальність іранських балістичних ракет Шіхаб-3, які здатні нести зброю масового знищення, становить півтори-дві тисячі кілометрів.

Нагадаємо, в лютому в Ізраїлі розпочав роботу новий x-band радар FBX-T американської супутникової системи раннього оповіщення про Ракетний обстріл, який встановлено у військовій базі в пустелі Негев.

США та Ізраїль домовилися про передачу останньому радара ПРО, який буде використовуватися обома сторонами, в липні 2008 року. Таку ініціативу викликано успішним запуском Іраном ракети Шахаб-3.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь