Переключиться на мобильную версию

Президент Молдови назвав те, що відбувається в Кишиневі вакханалією

Президент Молдови Володимир Воронін заявив, що підстав для перегляду результатів парламентських виборів у Молдові немає.

Воронін вважає, що акції протесту спрямовані на дестабілізацію ситуації в країні.

"Заперечування результатів виборів - це тільки привід. Я щойно обговорював ситуацію із секретарем Центрвиборчкому. Поки немає остаточних результатів виборів. Для нас дивно, чому так квапляться ті, хто організував цю вакханалію", - заявив Воронін на екстреному засіданні уряду.

"Ми не можемо дати остаточні оцінки. Головне - не допустити подальшої дестабілізації, якої домагаються організатори цієї вакханалії", - заявив Воронін.

"Усі спостерігачі за виборами, що відбулися 5 квітня в Молдові, зазначили, що вибори відбулися без порушень", - сказав Воронін.
Тому, наголосив він, "немає жодних підстав організовувати такі протести".

Як повідомлялося, молдовська опозиція, незадоволена підсумками виборів до парламенту, які відбулися минулої неділі, другий день проводить акції протесту в молдовській столиці.

Лідери опозиції заявляють, що будуть продовжувати мітинги, поки не доб'ються проведення повторних виборів. У вівторок акція протесту переросла у вуличні заворушення.

 За матеріалами: Интерфакс, Новости-Молдова

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь