Переключиться на мобильную версию

Демонстранти захопили будівлю адміністрації президента Молдови

Демонстранти цілком захопили будівлю адміністрації президента у столиці Молдови, - заявили Новини-Молдова. Через розбиті вікна викидають меблі, оргтехніку та особисті речі співробітників адміністрації, внизу біля входу палять багаття.
Захоплено будівлю адміністрації президента Молдови
Захоплено будівлю адміністрації президента Молдови
AP
За даними Газети.Ru, учасники заворушень зробили нову спробу захопити будинок парламенту у центрі Кишинева.

Для розгону нападників ЗМОП застосував свілошумові гранати та сльозогінний газ. Проте демонстрантам вдалося захопити три поліцейські вантажівки.

Кореспондент Газети.ru зазначає, що будівлю парламенту вже суттєво пошкоджено. Демонстрантами на площі біля резиденції президента й уряду ніхто не керує, натовп здійснює стихійні та спонтанні дії. У центрі площі горить рейсовий автобус.

Разом із тим, МВС Молдови повідомило, що взяло ситуацію у центрі Кишинева під свій контроль цілком.

"Керівництво країни, дотримуючись демократичних законів, очікувало мирної демонстрації, учасники якої висловили б свої побажання та претензії", - сказав міністр внутрішніх справ Георге Папук.

"Для того, щоб не заподіяти навіть випадково якої-небудь шкоди здоров'ю присутніх хуліганів, які перебувають під випарами алкоголю, усім силовим структурам було віддано розпорядження охороняти неконтрольований натовп, а головне, перехожих від ексцесів, які могли б зашкодити їхньому здоров'ю", - повідомив міністр.

Однак, за його словами, "керовані своїми лідерами хулігани вчинили жорсткий опір працівникам поліції".

Як повідомлялося, молдавська опозиція, незадоволена підсумками виборів до парламенту, що відбулися минулої неділі, вже другий день проводить акції протесту у молдавській столиці.

Лідери опозиції заявляють, що будуть продовжувати мітинги доти, доки не доможуться проведення повторних виборів. У вівторок акція протесту переросла у вуличні заворушення.

Президент Молдови Володимир Воронін заявив, що підстав для перегляду результатів парламентських виборів у Молдові немає. Воронін вважає, що акції протесту спрямовані на дестабілізацію ситуації в країні.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь