Переключиться на мобильную версию

Росія підозрює, що у Молдові діють бойовики та західні спецслужби

Посольство Росії у Молдові заявило, що штурм урядових будівель у Кишиневі розпочався під впливом бойовиків.
Існують підозри, що у молдовських подіях  були задіяні західні спецслужби
Існують підозри, що у молдовських подіях були задіяні західні спецслужби
AP

"Вранці 7 квітня у центрі Кишинева зібрався натовп, в основному молодих людей - учнів старших класів та студентів, серед яких незабаром з'явилася група бойовиків - організаторів. Під їхнім впливом натовп почав штурмувати будівлі адміністрації президента та парламенту", - йдеться у заяві російської дипмісії.

Водночас, лідер російських комуністів Геннадій Зюганов впевнений у тому, що заворушення у Молдові є результатом дій західних спецслужб.

"У тому, що відбувається сьогодні у Молдові, стирчать вуха західних спецслужб, які до цього проводили аналогічні "операції" і в інших місцях", - сказав він, коментуючи загострення ситуації у Кишиневі. На думку Зюганова, вимоги учасників акцій протесту визнати недійсними парламентські вибори є лише приводом для організації заворушень.

У свою чергу, перший заступник голови комітету Держдуми з міжнародних справ Леонід Слуцький назвав дії молдавської опозиції провокацією. "Ми не раз спостерігали" кольорові "сценарії на пострадянському просторі, які в кінцевому результаті спричинялися до колапсу національних економік і так званої "керованої ззовні демократії", - підкреслив Слуцький.

Нагадаємо, один із лідерів Партії комуністів Молдови Марк Ткачук назвав заворушення у Кишиневі спробою державного перевороту і заявив, що "у Кримінальному кодексі вистачить статей, щоб винуваті були покарані за усіма правилами закону".

Як повідомлялося, учасники акцій протесту у Кишиневі виступили за проведення нових виборів до парламенту. На недавньому голосуванні переконливо перемогли комуністи, однак демонстранти наполягають на тому, що результати були сфальсифіковані.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь