Переключиться на мобильную версию

Опозиція Молдови вимагає провести перевибори

Лідер Ліберальної партії Молдови Дорін Кіртоаке відмовився від досягнутих раніше домовленостей з владою країни і вимагає проведення повторних виборів до парламенту, а не перерахунку голосів.

На центральній площі у Кишиневі він закликав людей стояти до тих пір, поки не будуть проведені нові вибори. При цьому лідери трьох опозиційних партій Молдови закликали маніфестантів не допускати насильства.

Раніше голова Ліберально-демократичної партії Молдови Влад Філат заявив, що представникам влади були передані вимоги опозиції. "Ми передали наші вимоги, перш за все ми вимагаємо припинити насильство, але забезпечити при цьому громадянам право на проведення мирних протестів", - сказав Філат.

За його словами, у зустрічі опозиції з представниками влади взяли участь лідери трьох опозиційних партій, президент Володимир Воронін, прем’єр-міністр, голова парламенту і керівники силових структур.

Як повідомлялося, влада і опозиція домовилися про перерахунок бюлетенів, який може відбутися протягом 10 днів.

На минулих парламентських виборах перемогу отримали комуністи. Їхня партія, за даними ЦВК, набрала 50% голосів і отримала право самостійно, не створюючи жодних  коаліцій, обирати президента.

Після оприлюднення результатів виборів тисячі людей вийшли на вулиці Кишинева з вимогами провести нові парламентські вибори. Сьогодні, 7 квітня, акції протесту переросли у безлади. Були підпалені будівлі парламенту країни і адміністрації президента.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь