Переключиться на мобильную версию

Поліція взяла під контроль урядові будівлі в Кишиневі

Штурмові загони поліції Молдови відновили в ніч на середу, 8 квітня, контроль над будівлею парламенту країни в Кишиневі, яка раніше була захоплена натовпом протестувальників, заарештовано ще близько десяти демонстрантів.
Парламент раніше був захоплений натовпом протестувальників
Парламент раніше був захоплений натовпом протестувальників
pictures.reuters.com

Про це повідомляє агентство Франс Прес.  

Поліція знешкодила також кілька демонстрантів, які залишилися на ніч на площі перед парламентом. Більшість демонстрантів розійшлися на ніч з наміром вранці знову вийти на вулиці столиці та продовжити акції протесту.

Як повідомляється, після 1:00 середи за місцевим часом в центр Кишинева були стягнуті додаткові сили поліції, які зайняли позиції всередині розгромлених будівель парламенту і резиденції президента.  

Під посилену охорону взяті Центрвиборчком, МВС, МЗС, Міністерство юстиції, Національне громадське телебачення, а також уряд, де, за повідомленням PRO TV, міністри мають намір засідати всю ніч.  

На вулицях Кишинева патрулі перевіряють документи у всіх перехожих. Очевидці повідомляють, що на в'їздах в місто чергує велика кількість поліцейських, які мають намір не допустити на акції протесту у столиці мешканців інших регіонів республіки.  

У ніч на середу в кабельних мережах Кишинева було перервано мовлення деяких румунських каналів, які вели пряму трансляцію з акцій протесту.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь