Переключиться на мобильную версию

Воронін: Влада Молдови застосує силу у разі повторення заворушень

Влада Молдови може застосувати силу у разі повторення в Кишиневі подій вівторка, коли протести опозиції переросли в масові заворушення.

Про це заявив у середу, 8 квітня, президент країни Володимир Воронін, додавши, що попередив опозиційних лідерів про можливі наслідки.

"Я постарався не допустити крові у подібних ситуаціях в 89-му і 91-му роках, коли був міністром внутрішніх справ. Але вчора я був на межі, коли треба було приймати подібне рішення. Далі можуть вжити відповідні заходи, якщо таке повториться. У влади є повні підстави прийняти їх згідно із законом", - сказав Володимир Воронін.

"Учора я зустрівся з лідерами опозиції і попередив їх, що замість парламенту вони можуть потрапити в іншу установу, якщо повторяться заворушення, які були вчора в Кишиневі. Треба програвати достойно", - підкреслив президент Молдови.

Як повідомлялося, в Кишиневі прихильники опозиції, які призупинили акції протесту ввечері 7 квітня, знову зібралися перед будівлею уряду. В акції протесту беруть участь кілька сотень демонстрантів. При цьому кількість маніфестантів збільшується. Протестуючі свистять і скандують Геть комуністів!

За даними МВС, правоохоронні органи Молдови затримали 193 учасників масових заворушень в Кишиневі, включаючи вісьмох неповнолітніх. Їм пред'явлено звинувачення в мародерстві, хуліганстві, грабежах, розбійних нападах. Частині з них загрожує кримінальне переслідування, частині - адміністративне покарання.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь