Переключиться на мобильную версию

Мародери пограбували будинок парламенту Молдови

Зал засідань та кабінети керівників парламенту Молдови виявилися практично цілком знищеними під час заворушень, що відбулися у Кишиневі 7 квітня.

Зараз апарат парламенту розшукує приміщення, де міг би продовжити роботу, - повідомив один із парламентаріїв.

Напередодні учасники заворушень прорвалися у будівлю парламенту, після чого її було підпалено. При цьому через велику кількість демонстрантів зовні будівлі пожежні машини не могли до неї під'їхати.

Мародери винесли із будівлі комп'ютери та іншу техніку. Очевидці стверджують, що учасники заворушень викидали із вікон меблі та особисті речі співробітників апарату парламенту.

Зокрема, повністю знищено кабінети спікера та віце-спікерів, розташовані на третьому поверсі будівлі, - повідомив співробітник апарату парламенту. Крім залу засідань постраждав зал переговорів, а також кабінети більшості депутатів.

Нагадаємо, правоохоронні органи Молдови затримали 193 учасники масових заворушень у Кишиневі, зокрема вісьмох неповнолітніх. Як повідомило МВС Молдови, їм звинувачують у мародерстві, хуліганстві, грабежі, розбійних нападах. Частині із них загрожує кримінальне, а частині - адміністративне покарання.


Президент Молдови Володимир Воронін заявив, що влада може застосувати силу у разі повторення у Кишиневі подій вівторка, коли протести опозиції переросли у масові заворушення.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь