Переключиться на мобильную версию

Пентагон: Американський екіпаж знову контролює захоплене піратами судно

Американська команда датського контейнеровоза Maersk Alabama, який раніше був захоплений сомалійськими піратами, знову взяла судно під свій контроль.
Американський екіпаж знову контролює захоплене піратами судно
Американський екіпаж знову контролює захоплене піратами судно
cache.boston.com

Про це заявив представник Пентагону. 

"Як нам стало відомо, екіпаж повернув контроль над судном", - сказали в американському військовому відомстві. Повідомляється також, що морякам вдалося захопити в полон одного пірата. Доля інших бандитів невідома, можливо, вони перебувають у воді. 

Водночас судновласник не зміг підтвердити звільнення судна, зазначивши лише, що моряки перебувають у безпеці. "Я не погоджуюся з тим, що команда опанувала ситуацію на судні. Але всі члени команди в безпеці", - сказав представник компанії Maersk Джон Рейнхарт. Він зазначив, команда навчена діяти в екстремальних ситуаціях, в тому числі, при захоплення судна піратами. 

Зазначимо, датський контейнеровоз Maersk Alabama, під прапором США, був захоплений сьогодні, 8 квітня, за 450 км від сомалійського берега. Найближчий американський корабель, що патрулював регіон, був за 555 км від місця захвату. 

Судно, на борту якого перебували 20 громадян США, перевозило гуманітарну допомогу в кенійський порт Момбаса. Як повідомлялося, датська компанія Maersk співпрацює з міністерством оборони США, а судно Maersk Alabama має контракт з Пентагоном.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь