Переключиться на мобильную версию

Грузинська опозиція, яка готує акції протесту, вимагає показати їх у прямому ефірі

Організатори акції протесту в Грузії, яка має стартувати завтра, 9 квітня, вимагають, щоб національне телебачення в певні години транслювало мітинг у прямому ефірі.
Грузинська опозиція, яка готує акції протесту, вимагає показати їх у прямому ефірі
Грузинська опозиція, яка готує акції протесту, вимагає показати їх у прямому ефірі
www.newsru.co.il

"По-перше, ми вимагаємо від громадського телебачення, щоб у процесі акцій 9 квітня з 14.00 до 18.00 вони транслювалися в прямому ефірі. По-друге, в наступні дні о 15.00 проходитимуть інформаційні мітинги, які протягом 15 хвилин також повинні будуть демонструватися в прямому ефірі", - заявила один з лідерів партії Рух за єдину Грузію Ека Беселія. 

Тим часом, один з лідерів Консервативної партії Каха Кукава висловив надію, що керівництво телебачення добре усвідомлює, що головна гарантія спокою буде справедливе освітлення, а не поліцейські у формах, яких явно буде недостатньо для вирішення цього питання. 

Урядові телеканали Грузії, у свою чергу, поки не повідомляли про плани освітлювати акцію протесту. 

Як повідомлялося, мітинг почнеться 9 квітня о 14.00. Представники опозиції очікують, що в масових акціях протесту візьмуть участь не менше як 150 тис. осіб. Мета опозиціонерів - відставка президента Грузії Михайла Саакашвілі і нові президентські вибори в країні. При цьому вони заявляють, що акції триватимуть доти, доки мети не буде досягнуто. 

Організаторами акції є 14 партій, в тому числі партія колишнього спікера парламенту Ніно Бурджанадзе, партія колишнього посла Грузії в ООН Іраклія Аласанії Альянс для Грузії, партія Іраклія Окруашвілі та інші політсили. 

Як повідомлялося, учасники мітингу протесту в Кишиневі сьогодні вимагали від влади надати їм можливість звернутися в прямому теле- та радіоефірі до населення Молдови. Маніфестанти збиралися закликати всіх молдаван приєднуватися до акцій протесту, які тривають вже третій день.Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь