Переключиться на мобильную версию

Кім Чен Іра переобрали на вищий керівний пост у КНДР

Лідера КНДР Кім Чен Іра переобрали в четвер, 9 квітня, в ході сесії парламенту країни на найголовніший керівний пост країни - посаду голови Національного комітету із оборони.

Про це повідомляє агентство France Press з посиланням на місцеві ЗМІ. Сесія Верховного народного зібрання КНДР почалася в четвер вранці. Про те, чи був присутній сам Кім Чен Ір на засіданні національного парламенту, поки не повідомляється.

Таким чином, Кім Чен Іра переобрано на посаду головнокомандувача збройними силами КНДР втретє з моменту приходу до влади. Кім Чен Ір також займає посади голови правлячої Робочої партії, зазначає агентство.

Нагадаємо, 9 березня Кім Чен Іра було одноголосно переобрано в парламент КНДР 12-го скликання на загальних виборах. Тоді явка виборців склала 100%.

Кім Чен Ір успадкував владу в країні після смерті в 1994 році його батька, першого президента КНДР Кім Ір Сена. Тепер пост президента скасовано, але повнота влади зосереджена в руках голови Комітету оборони.

Хто стане наступником лідера країни, поки що невідомо, хоча висловлюються припущення про те, що це буде один з трьох його синів. Очікувалося, що в парламент для початку системи успадкування буде обрано молодшого сина Кім Чен Уна, однак його не було у списках депутатів ВНЗ.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь