Переключиться на мобильную версию

На допомогу судну з американцями, яке захопили раніше пірати, прибув есмінець ВМС США

Есмінець ВМС США Bainbridge прибув у четвер, 9 квітня, до узбережжя Сомалі, де напередодні пірати захопили данське вантажне судно Maersk Alabama, що йшло під прапором США.
Філліпса утримують в рятувальній шлюпці
Філліпса утримують в рятувальній шлюпці
1plus1.ua

За останніми даними, членам екіпажу вдалося відбитися від піратів і повернути контроль над судном. Крім того, капітан судна Річард Філліпс залишився в руках у піратів.

Екіпажу вдалося взяти в полон одного з піратів, якого вони хотіли обміняти на свого капітана. Однак, коли моряки звільнили свого полоненого, пірати не дотримали своєї обіцянки і не відпустили Філліпса.

Філліпса утримують в рятувальній шлюпці Maersk Alabama, яку захопили пірати. Переговори з моряками пірати ведуть за допомогою радіо. За капітана американського судна вони хочуть отримати викуп.

Maersk Alabama стало першим судном з громадянами США, яке захоплено біля берегів Сомалі.

***

Судно Maersk Alabama водотоннажністю 17 тис. тонн, за словами представників AP Moller-Maersk Group, було захоплено рано вранці 8 квітня у водах Індійського океану приблизно в 500 км на схід від столиці Сомалі.

Екіпаж корабля складається з громадян США, як повідомляється, на борту перебувають 20 осіб. На думку деяких кореспондентів, вкрай незвичайний той факт, що на борту торгового судна в цьому районі так багато американців.

На борту контейнеровоза в тому числі знаходиться продовольство, яке відправлено ООН для Сомалі і Уганди.

Це вже шостий корабель, що потрапив до рук піратів за останні кілька днів, і третій - з початку цього тижня. Судно під американським прапором стало здобиччю піратів уперше за останні 200 років.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь