Переключиться на мобильную версию

Рада НАТО вимагає від КНДР відмовитися від балістичних ракет

Рада НАТО виступила у середу з заявою у зв'язку з невдалим запуском ракети-носія КНДР, у якій дії Пхеньяну названі "безвідповідальними та провокаційними".
Рада НАТО проти дій КНДР
Рада НАТО проти дій КНДР
Фото Вікіпедія

Як йдеться у заяві, поширеній у Брюсселі, "Рада НАТО вимагає від Північної Кореї відмовитися від усіх програм створення балістичних ракет, повністю виконати всі відповідні резолюції Ради Безпеки ООН, знищити свою ядерну зброю і припинити розробку пов'язаних з цим програм остаточним, таким, що підлягає перевірці, та невідновлюваним чином".

Крім того, у заяві міститься заклик до КНДР утриматися від будь-яких дій, які "можуть сприяти посиленню напруженості в майбутньому".

Нагадаємо, 5 квітня о 5:32 за київським часом Північна Корея здійснила запуск ракети, що за офіційною версією повинна була вивести супутник на орбіту Землі. Після деякого часу Центральне телеграфне агентство Кореї повідомило про успішне виведення на орбіту північнокорейського супутника.

Пізніше військові США, а також міністерство оборони Південної Кореї спростовували інформацію про успішне виведення північнокорейського супутника на орбіту.

Водночас, Пхеньян здійснить "жорсткі кроки", якщо щодо нього Рада безпеки ООН вживатиме заходів у зв'язку з запуском ракети, заявив заступник постійного представника КНДР при ООН Пак Ток Хун. Він також заявив, що його країна здійснила запуск супутника, а не випробування балістичної ракети.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь