Переключиться на мобильную версию

На сході Пакистану спалахнули масові заворушення

У декількох містах східної пакистанської провінції Белуджистан спалахнули масові заворушення після вбивства місцевих політичних лідерів.
Заворушення у Пакистані тривають
Заворушення у Пакистані тривають
АР

Натовпи демонстрантів у столиці провінції Кветте закидали камінням машини і спалили кілька автомобілів, передають в четвер, 9 квітня, пакистанські телеканали.

У місті Панджгур натовп підпалив офіси найбільшої парламентської партії країни - Партії пакистанського народу. У місті-порту Гвадар демонстранти закидали камінням будівлю районної адміністрації.

Заворушення тривають в ряді інших міст цієї неспокійної провінції, де діють збройні формування, що виступають за відділення регіону від Пакистану.

У середу ввечері, 8 квітня, на півдні провінції знайшли трупи президента Белуджистанського національного руху Гулама Мохаммада Балоджа та члена центрального комітету цієї партії Муніра Балоджа, а також голови Республіканської партії белуджів Шера Мохаммада Белуджа.

Нагадаємо, наприкінці лютого у східній частині Пакистану прихильники екс-прем'єра Наваза Шаріфа влаштували масові акції протесту, які переросли у заворушення через рішення Верховного суду, що позбавив Шаріфа депутатського мандата і змістив його брата Шахбаза з поста головного міністра провінції Пенджаб.

Ситуацію взяли під контроль після того, як було розгорнуто воєнізовані сили правопорядку.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь