Переключиться на мобильную версию

Лукашенко наполягає на більшій прозорості у відносинах з Росією

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив про те, що хотів би більшої ясності та прозорості у білорусько-російських відносинах.
Лукашенко налаштований разом з Росією вийти з кризи
Лукашенко налаштований разом з Росією вийти з кризи
og.com

Білоруський президент на зустрічі в четвер, 9 квітня, з губернатором Ленінградської області Валерієм Сердюковим відзначив ряд існуючих проблем між Мінськом і Москвою: "Головна проблема, яка безпосередньо пов'язана, - це фінансово-економічна криза, хоча він був створений ні Білоруссю, ні Росією. ви (Росія) почали закривати ринки ".

У той же час Лукашенко заявив, що Білорусь не бачить свого майбутнього без Росії: "Якщо в Росії хтось скаже, що в Білорусі з'явилися деякі тенденції в сторону від Росії, плюньте тому в очі. Ми не бачимо майбутнього без Росії, ми приречені жити разом ".

За словами Лукашенка, найважливіше рішення, яке було ухвалене в Лондоні на саміті "двадцятки" - це "разом виходити з кризи і не закриватися". Якщо 80% ринків закриється, в тому числі і російські, то таким економікам як білоруська, яка орієнтована на експорт, буде дуже складно. "Нам не треба ніяких переваг, але повинна бути вільна конкуренція", - відзначив Лукашенко.

Щодо пропозицій про введення регіональної валюти, Лукашенко зазначив: "Якщо б ми сіли за стіл в рамках колишнього Союзу і домовилися про введення російського рубля як регіональної валюти з усіма відповідними наслідками, у нас кризи не було б взагалі".

Нагадаємо, 7 квітня президент Білорусі Олександр Лукашенко, звинувативши влади Росії в непорядності, заборонив відтепер членам свого уряду "повзати на колінах" по кабінетах російських чиновників.

Таким чином Лукашенко висловив невдоволення тим, як Москва виконує рішення, прийняті в лютому Держрадою Союзної держави Росії і Білорусі відповідно до підписаного антикризового плану спільних дій урядів. Зокрема, Лукашенко вважає, що Кремль зволікає з обіцяним скасуванням обмежень у взаємній торгівлі.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь