Переключиться на мобильную версию

У Росії знайшли мумію пенсіонера, яка пролежала у квартирі більше 13 років

В одній з квартир міста Нижня Тура Свердловської області був випадково виявлений муміфікованний труп пенсіонера, який пролежав там близько 13 років. У 2005 році суд виселив чоловіка за борги, однак тіло весь цей час продовжувало знаходиться в квартирі.
За зачиненими дверима російських квартир все частіше знаходять мумії пенсіонерів
За зачиненими дверима російських квартир все частіше знаходять мумії пенсіонерів
reuters

 Як повідомляє сьогодні СУ СКП РФ по Свердловській області, труп Олександра Хрящова 1947 року народження виявили співробітники газової служби в ході планової перевірки 6 березня 2009 року.

"На труп ознак насильницької смерті не виявлено. У квартирі виявлені старі газети, датовані листопадом 1996 року. Є всі підстави припускати, що труп чоловіка пролежав у квартирі близько 13 років", - розповіли співробітники правоохоронних органів.

У ході перевірки встановлено, що Хрящов мешкав у квартирі один, його родичі померли у 1996 році. Зі слів сусідів, останній раз господаря квартири бачили восени 1996 року, а пізніше ніяких ознак проживання в квартирі не чули, нікого не бачили, тому припускали, що господар кудись поїхав.

За час "відсутності" господаря квартири накопився борг за електрику та комунальні послуги. У 1999 році було відключено електрику, в 2005 році за рішенням суду, не володіє інформацією про стан Хрящова, пенсіонер був визнаний таким, що втратив право користування житловим приміщенням та знятий з реєстраційного обліку, повідомляють у слідчому управлінні.

Між тим, жодних дій щодо виселення неплатника зроблено не було, і про те, що з ним сталося, дізналися лише випадково. Причину смерті господаря квартири встановити не вдалося.

Нагадаємо, раніше про подібні випадки повідомляли московські правоохоронці - так, в березні на північному сході Москви була знайдена мумія жінки 1927 року народження, яка пролежала у квартирі близько п'яти років, а потім, в іншій квартирі, - мумія ровесниці свердловського боржника, яка вмерла за два роки до нього.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь