Переключиться на мобильную версию

Грузинська опозиція завтра продовжить акцію протесту

Грузинська опозиція, яка сьогодні дала президенту Михайлу Саакашвілі добу на ухвалення рішення про відставку, має намір завтра знову зібратися в Тбілісі.
Грузинська опозиція завтра продовжить акцію протесту
Грузинська опозиція завтра продовжить акцію протесту
pictures.reuters.com

Частина людей вже розійшлася по домівках, однак лідери опозиційних партій мають намір провести ніч біля будівлі парламенту. Вони переконані, що перемога близька і завтра Михайло Саакашвілі виконає їх вимогу.

"Ми чекаємо реакції на звернення з вимогою відставки президента, надіслане в канцелярію, - сказав колишній посол Грузії в ООН і лідер руху Альянс для Грузії Іраклій Аласанія. - Дуже важливо, щоб влада адекватно сприйняла це звернення. Після відповіді влади, опозиція оголосить про свої подальші кроки". Очікується, що це відбудеться в п'ятницю о 15:00, так як саме в цей час закінчується термін ультиматуму.

Зазначимо, ЗМІ дають різні оцінки кількості прихильників опозиції, які зібралися сьогодні в Тбілісі. За інформацією західних інформагентств на мітингу були присутні близько 60 тис. демонстрантів. У той же час, заступник міністра внутрішніх справ Грузії Катерина Згуладзе говорить про 25 тис. учасників, тоді як Іраклій Аласанія повідомляє про 130 тисяч людей.

Як повідомлялося, опозиція має намір проводити мітинги до тих пір, поки Саакашвілі не піде у відставку. Акції протесту організували 14 опозиційних партій. Дата їх початку збіглася з 20-ю річницею події, яка увійшла в історію як Ніч саперних лопаток. Нагадаємо, в цей день 1989 року в Тбілісі від рук радянських солдатів загинули 20 грузинів, які проводили мітинг за незалежність Грузії.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь