Переключиться на мобильную версию

Саркозі отримав третього листа з погрозами і двома патронами

Президент Франції Ніколя Саркозі отримав у четвер, 9 квітня, третього за два місяці листа з погрозами.
Саркозі отримав третього за два місяці листа з погрозами
Саркозі отримав третього за два місяці листа з погрозами
АР

Про це повідомляє агентство Франс Прес із посиланням на джерела в правоохоронних органах.

Цього разу невідомий вклав у посилку два патрони. Лист підписано "комірка 34" і в ньому міститься друкований текст. Зміст тексту не уточнюється.

Крім того, раніше в четвер депутат від департаменту Нор, що входить у правлячу партію Союз за народний рух (UMP), отримав свого другого листа з погрозами і кулею. Автори листа назвали себе групою з "тисячі борців, усі комірки".

Невідомі вимагають звільнити Жульена Купа (підозрюваного в пошкодженні залізничних ліній) та Івана Колонну (корсиканського борця за незалежність, якого визнано винним у вбивстві префекта) і стверджують, що їхні снайпери тримають на прицілі 10 осіб "першого плану".

Також у листі говориться, що "починається чистка та забезпечення безпеки".

Усього за два місяці французькі політики отримали близько 15 листів з погрозами, у деяких з яких була куля. Серед адресатів, крім президента і прем'єра, опинилися міністр внутрішніх справ Мішель Альо-Марі, юстиції Рашида Даті та культури Крістін Албанель.

Управління антитерору Паризької прокуратури розпочало на початку березня слідство у цій справі, але досі нічого з'ясувати не вдалося.

Як повідомлялося, поліція схиляється до версії, що листи пише одна і та ж особа. 5 березня вона затримала першого підозрюваного, 47-річного програміста. Однак через добу його відпустили через брак доказів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь