Переключиться на мобильную версию

Саакашвілі заявив про готовність вести діалог з опозицією

Президент Грузії Михайло Саакашвілі заявив, що готовий до діалогу з представниками опозиції, але питання його відставки обговорювати не буде.

"Сьогодні, коли нашим громадянам важко, у нас просто немає іншої альтернативи діалогу, і зараз час, коли ми повинні сісти і разом обговорити всі питання", - сказав Саакашвілі у п'ятницю, 10 квітня, в Тбілісі.

"Я хочу сказати присутнім на площі людям, що всі їхні сподівання, викликані економічними та соціальними проблемами, я беру близько до серця. Я теж злий у зв'язку з цим, але нам потрібен діалог з найголовнішим питанням - як подолати кризу, як забезпечити безпеку країни , як провести демократичні реформи", заявив президент Грузії.

Грузинський президент вважає, що легше за все "бути категоричним і відмовитися від діалогу".

Нагадаємо, у четвер, 9 квітня, учасники акції протесту в Тбілісі закликали президента Михайла Саакашвілі добровільно прийняти рішення про зміну влади в країні конституційним шляхом упродовж доби.

Як повідомлялося, акції протесту в Грузії організували 14 партій. Головною їхньою метою є відставка Михайла Саакашвілі і проведення нових виборів. Очікується, що мітинги триватимуть не один день.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь