Переключиться на мобильную версию

Молдовські опозиціонери все ж таки зібралися на мітинг у Кишиневі

Близько тисячі людей, незадоволених результатами парламентських виборів, зібралися сьогодні, 10 квітня, у Кишиневі на акцію протесту.
Молдовські опозиціонери знову мітингують
Молдовські опозиціонери знову мітингують
AP
Мітинг, який проходить перед будівлею уряду, розпочався пізніше, ніж було заплановано. О 10 год. ранку на акцію ніхто не з'явився, і лише після обіду на площі почали збиратися люди.

Зауважимо, від попередніх акцій цей мітинг відрізняється тим, що опозиціонери принесли зі собою квіти. У такий спосіб молдавани хочуть підтвердити, що їхня сьогоднішня акція має мирний характер.

Крім незгоди із результатами виборів, демонстранти мають намір висловити протест у зв'язку із "діями влади стосовно тих, хто брав участь у мирних протестах 7 та 8 квітня".

Нагадаємо, 7 квітня мирні протести у Кишиневі закінчилися масовими заворушеннями, у результаті чого близько двох сотень людей були затримані поліцією. Тоді багато хто із демонстрантів отримав поранення.

Зазначимо, сьогодні президент Молдови Володимир Воронін погодився на перерахунок голосів, відданих людьми на парламентських виборах, де переконливо перемогли комуністи. На думку Вороніна, це допоможе встановити політичну стабільність у країні.

Як повідомлялося, раніше будівлю уряду забезпечили спецтехнікою та підрозділами поліції.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь