Переключиться на мобильную версию

Балерині Волочковій вдруге заборонили балотуватися в мери Сочі

Сочинський суд не задовольнив позов балерини Анастасії Волочкової і тим самим повторно заборонив їй бути кандидатом у мери Сочі - міста, яке в 2014 році повинне прийняти Олімпійські ігри.
Балерині Волочковій вдруге заборонили балотуватися в мери Сочі
Балерині Волочковій вдруге заборонили балотуватися в мери Сочі
moltat.ru

Волочкова вимагала скасувати рішення місцевого виборчкому про відмову в реєстрації її кандидатом. Раніше їй відмовили через невказану дату народження на чеку про внесення виборчої застави. Крім того, у Волочкової відсутні дані про джерело надходження коштів на її виборчий рахунок.

Адвокат балерини заявляв, що подані документи відповідають федеральному законодавству, яке в цій частині дещо відрізняється з крайовим законом.

Тим не менше, суддя визнав дії виборчої комісії правомірними і відмовив Волочковій, яка тепер не зможе взяти участь у виборах в якості одного з кандидатів.

Нагадаємо, вибори мера Сочі призначено на 26 квітня. За посаду голови міської адміністрації поборяться член політради руху Солідарність Борис Нємцов, колишній кандидат у президенти Росії Андрій Богданов, комуніст Юрій Дзаганія, в.о. мера Сочі Анатолій Пахомов та ще п'ять кандидатів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь