Переключиться на мобильную версию

Лавров: Домовленості ЄС з Україною суперечать стосункам з РФ

Глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що ситуація навколо домовленості України і ЄС щодо ГТС в обхід РФ суперечить партнерським стосункам Москви та Брюсселя.
Домовленості ЄС з Україною суперечать стосункам з РФ
Домовленості ЄС з Україною суперечать стосункам з РФ
ruvr.ru

Про це він сказав, виступаючи на Асамблеї Ради з зовнішньої та оборонної політики.

"Останній епізод з конференцією щодо газотранспортної системи з Україною абсолютно суперечить всім тим рішенням про те, як вести один з одним справи", - підкреслив Лавров.  

Як повідомлялося 5 квітня, Сергій Лавров заявив, що декларація про модернізацію ГТС України, підписана Києвом та Єврокомісією, не стикується з російсько-українськими домовленостями про постачання й транзит газу.

Нагадаємо, 23 березня, за підсумками міжнародної енергетичної конференції в Брюсселі було підписано спільну заяву між урядом України, Єврокомісією, Європейським банком реконструкції та розвитку, Європейським інвестиційним банком та Світовим банком.

Згідно з документом, уряд України зобов'язується забезпечити незалежність оператора газотранспортної системи України, забезпечити прозорість і відкритість позичальника, призначеного для здійснення модернізації ГТС, надавати третім сторонам доступ до сховища на прозорих комерційних умовах і під контролем регуляторного органу.

У той же час, російська делегація покинула конференцію, оскільки її інтереси в заяві не були враховані.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь