Переключиться на мобильную версию

Обама заявив про необхідність єднання всіх націй

Президент США Барак Обама вже вкотре заявив про необхідність об'єднання різних націй заради боротьби із загрозами сьогоднішнього дня, перш за все, з тероризмом і фінансовою кризою.
Обама заявив про необхідність єднання всіх націй
Обама заявив про необхідність єднання всіх націй
pictures.reuters.com

Виступаючи з традиційним суботнім посланням до нації, Обама нагадав про те, що в ці дні євреї святкують одне з головних і найбільш світлих своїх свят - Песах, а християни - Великдень.

Президент підкреслив, що такий збіг змушує замислитися про тісний взаємозв’язок в цьому світі.  

"Ніколи ще ідея єднання не була такою важливою, як сьогодні - у час, коли ми всі проходимо через випробування і труднощі, з якими ми ніколи ще не стикалися. Це і економічна криза, і екстремізм, який забирає життя ні в чому не винних чоловіків, жінок і дітей, і ненадійна залежність від іноземного палива та джерел енергії, що забруднюють повітря та воду і загрожують нашій планеті, і поширення найбільш небезпечних видів зброї, і збереження смертельних захворювань, і поновлення старих конфліктів ", - пояснив Обама.

За словами президента, жодна нація наодинці не здатна боротися з усіма цими проблемами.  

"Саме тому я зустрівся з лідерами "великої двадцятки" - заради того, щоб домогтися спільних рішучих дій найбільших економік світу у боротьбі з глобальною економічною кризою", - сказав Обама.

Тій же меті - об'єднанню перед обличчям загрози - був, за словами президента США, присвячений саміт НАТО, учасники якого обговорювали стратегію політики в розсадниках тероризму - Афганістані та Пакистані.  

"Заради тієї ж мети я виклав у Празі нашу стратегію співпраці з Росією та іншими країнами з метою припинення розповсюдження ядерної зброї", - сказав Обама.  

"Ми не можемо допустити, щоб старі розбіжності завадили нам домогтися прогресу в областях, які усіх нас цікавлять", - підкреслив президент США.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь