Переключиться на мобильную версию

Президент Болівії четвертий день продовжує голодування

Президент Болівії Ево Моралес четвертий день продовжує голодування, вимагаючи від Національного конгресу прийняти закон, який гарантує проведення позачергових загальних виборів 6 грудня цього року.
Моралес четвертий день продовжує голодування
Моралес четвертий день продовжує голодування
АР

Глава держави заявив, що буде продовжувати голодування до переможного кінця.

Він також повідомив, що через ситуацію в країні ухвалив рішення скасувати свою участь у саміті політико-економічного блоку Боліваріанська альтернатива для Америк (АЛБА), що відбудеться 14-15 квітня у Венесуелі, а також у Саміті Америк, що відбудеться 17-19 квітня в Тринідаді і Тобаго.

Раніше планувалося, що лідер Болівії візьме участь 16 квітня в саміті країн Боліваріанської альтернативи, який відбудеться у Венесуелі, а потім, 17 квітня в саміті Америк на Тринідад і Тобаго.

"Спочатку Болівія, потім усе інше. У мене було заплановано на 16 квітня зустрічі з вами (Уго Чавесом) та іншими президентами країн Боліваріанської альтернативи. Після чого я збирався відправитися на Тринідад і Тобаго для участі в роботі саміту Америк, але я прийняв рішення ці поїздки скасувати", - заявив Моралес у недільній телефонній розмові з Уго Чавесом, яку транслювали в прямому ефірі.

"Я повинен домогтися у парламенту прийняття нового закону про вибори, які намічено на 6 грудня цього року", - підкреслив Моралес.

Нагадаємо, президент Болівії Ево Моралес і профспілкові лідери, які підтримують його, минулого четверга оголосили голодування на знак протесту проти опозиційних парламентаріїв, які затримують прийняття нового виборчого закону.

Згідно із новою конституцією Болівії, яка набула чинності 7 лютого цього року після схвалення на всенародному референдумі, 6 грудня в країні повинні відбутися загальні вибори, на яких громадяни країни оберуть президента, віце-президента і членів парламенту.

Однак болівійська опозиція має намір бойкотувати вибори через те, що у неї виникли розбіжності з владою через деякі пункти нового виборчого закону.

Зокрема, мова йде про кількість майбутніх місць у парламенті для представників корінних індіанських народностей і надання можливості вперше проголосувати 3 мільйонам болівійських громадян, які постійно проживають за кордоном.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь