Переключиться на мобильную версию

На припинення заворушень у Бангкоку кинули 37 тисяч солдатів

37 тисяч таїландських військовослужбовців за підтримки бронетехніки намагаються взяти під контроль центр Бангкоку і очистити його від антиурядових демонстрантів.
Військові зайняли близько 50 найважливіших пунктів столиці
Військові зайняли близько 50 найважливіших пунктів столиці
АР

У даний час, як передає ІТАР-ТАРС, військові зайняли близько 50 найважливіших пунктів столиці, включаючи автобусні парки та залізничні станції. Маніфестантів відступили з головних магістралей у бічні вулиці.

Демонстранти чинили військам запеклий опір у районі одного із головних перехресть столиці. Солдати відкрили там вогонь з автоматичних гвинтівок у відповідь на постріли з натовпу, заявив представник армійського командування. Демонстранти закидали військові підрозділи камінням та пляшками із запальною сумішшю.

Як повідомив чинний в столиці Таїланду центр із надзвичайних ситуацій, в результаті зіткнень постраждали, щонайменше, 68 осіб, двоє з них перебувають у критичному стані. Постраждалі є як в армійських підрозділах, так і серед демонстрантів.

Як повідомлялося, 10 квітня протестуючі зірвали саміт АСЕАН в Паттайї, увірвалися в будинок, де засідали політики, в результаті чого останніх довелося евакуювати на гелікоптері.

12 квітня демонстранти спробували прорватися до будівлі Міністерства внутрішніх справ, а потім попрямували в резиденцію уряду. В результаті після зіткнень легкі поранення отримали прем'єр-міністр Таїланду Aпхісіт Ветчачіва та його заступник. У Бангкоку оголошено надзвичайний стан; у місто ввели війська.

***

Акції протесту в Таїланді почалися в березні цього року після того, як уряд на чолі з Вейтчачівою виділив 9 мільйонам низькооплачуваним тайським робочим допомогу в розмірі 2 тисяч батів (55 доларів) кожному з метою стимулювати економіку країни на тлі світової фінансової кризи. Учасники акцій протесту назвали подібну допомогу "підкупом" і стверджують, що нинішній уряд отримав владу незаконно.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь