Переключиться на мобильную версию

Грузинська опозиція оголосила Саакашвілі персоною нон-грата в Грузії

Один із лідерів грузинської опозиції Звізад Дзидзигурі оголосив президента країни Михайла Саакашвілі персоною нон-грата в Грузії.
Грузинська опозиція оголосила Саакашвілі персоною нон-грата в Грузії
Грузинська опозиція оголосила Саакашвілі персоною нон-грата в Грузії
a-gaming.ru

За словами Дзидзигурі, громадяни пікетуватимуть Саакашвілі усюди, де б він не з’явився. Аби не бути голослівними, опозиціонери сьогодні розділилися на дві частини: одна частина мітингуючих залишилася в будівлі парламенту, а інша – близько 10 тис. осіб – відправилася до резиденції Саакашвілі.

Лідери опозиції заявили, що мітингуватимуть під резиденцією глави держави цілодобово, і вже почали встановлювати намети біля входу. Далі організатори мають намір встановити тут сцену і повністю облаштувати територію для ночівлі.

Як повідомляють різні ЗМІ, поліція не втручається. Водночас, у мерії Тбілісі заявили, що рішення опозиції розпочати цілодобове пікетування Авлабарської резиденції президента Грузії виходить за межі закону.

Крім того, прем’єр-міністр Грузії Ніка Гілаурі повідомив, що акції протесту в країні вже зробили вплив на економіку. "Протягом останніх двох тижнів інвестори і бізнесмени або не приймають рішень, або затягують процес їх прийняття", - сказав Гілаурі, який був присутній на відкритті нового паперового виробництва в селищі Церовані поблизу Тбілісі.

Зазначимо, сьогодні грузинська опозиція втратила підтримку однієї з партій. В акціях протесту відмовився брати участь Лідер Руху за справедливу Грузію Зураб Ногаїделі.

Причиною відмови від мітингів стала незгода колишнього прем’єр-міністра Грузії з методами, які використовують лідери акції з вечора 10 квітня. Подальші коментарі з приводу свого рішення Ногаїделі пообіцяв дати "після закінчення подій, які почалися 9 квітня".

Зазначимо, Рух за справедливу Грузію на чолі з Ногаїделі з 9 квітня проводив акцію протесту в Батумі. 10 квітня він мав приєднатися до мітингів проти Михайла Саакашвілі у Тбілісі, проте колишній прем’єр там так і не з’явився.

За непідтвердженою інформацією, інші лідери опозиції відмовилися надати Ногаїделі слово на маніфестації у Тбілісі, що, нібито, і стало причиною образи останнього.

Нагадаємо, з допомогою цілодобових акцій протесту грузинська опозиція має намір усунути Михайла Саакашвілі з президентської посади. 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь