Переключиться на мобильную версию

Захід не потерпить ще одного розгону опозиції в Грузії – експерт

Провідний американський експерт з питань Грузії Лінкольн Мітчелл висловив думку про те, що США і інші країни не потерплять зараз повторення жорстких заходів, які використовував Михайло Саакашвілі у 2007 році для придушення акцій протесту в Грузії.
За іншим сценарієм
За іншим сценарієм
www.ruvr.ru

"Думаю, Саакашвілі розуміє, що він не може повторити те, що він зробив в листопаді 2007 року. З точки зору внутрішньої ситуації, це було б дуже поганим варіантом для Грузії, а в міжнародному плані - такі країни, як Сполучені Штати, не потерпіли б зараз так легко того, що він зробив тоді", - зазначив Мітчелл, який під час Революції троянд очолював бюро американського Національного демократичного інституту в Тбілісі. 

На його думку, Грузії вдалося б легше вийти з політичної кризи, якщо б опозиція не була такою категоричною. При цьому Мітчелл заявив, що не радив би грузинському президенту йти у відставку і не вірить в те, що це може статися. 

"Саакашвілі не збирається зараз йти у відставку. Для мене відставка Саакашвілі сьогодні була б шоком. Якщо б я був поруч з Саакашвілі, я б сказав йому:" Не йди у відставку, це було б нерозумно". І я впевнений, що люди, які перебувають поруч з ним, кажуть йому саме це ", - сказав американський експерт. 

Він навів приклад Джорджа Буша, який, незважаючи на вкрай низький рейтинг, не пішов у відставку. Говорячи ж про ті кроки, які президент Грузії повинен зробити для врегулювання ситуації, експерт сказав, що політична помилка уряду полягала в тому, що він чинив силовий тиск на опозицію, демонізував її". 

Нагадаємо, 9 квітня в Тбілісі почалися масові акції протесту з вимогою відставки Михайла Саакашвілі. Опозиція має намір проводити мітинги під резиденцією глави держави цілодобово.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь