Переключиться на мобильную версию

Обама дозволив телекомунікаційним компанії США працювати на Кубі

Американські телекомунікаційні компанії відновлять роботу на Кубі після багаторічної перерви в рамках нової стратегії президента США Барака Обами відносно цієї країни.
Нічого не сказано про скасування торгового ембарго
Нічого не сказано про скасування торгового ембарго
svpressa.ru

Тепер американські телекомунікаційні компанії отримають право протягати оптоволоконний кабель і встановлювати супутниковий зв'язок з Кубою, а також почати налагоджувати роумінговий телефонний зв'язок.

Крім того, жителі США зможуть оплачувати послуги телекомунікаційних компаній, що надають їх родичам на Кубі можливість користуватися інтернетом, радіо і телебаченням.

У рамках своєї "кубинської програми" Обама також запропонував уряду США розглянути можливість відновлення регулярних комерційних рейсів на Кубу.

За словами представника Білого дому Роберта Гіббса, президент США сподівається на те, що пом'якшення політики США відносно Куби змусить владу цієї країни розпочати процес демократичних реформ з тим, щоб згодом Сполучені Штати повністю зняли всі санкції, введені в 1959 році після приходу до влади Фіделя Кастро.

У той самий час, колишній кубинський лідер Фідель Кастро, у відповідь на підписання президентом США Бараком Обамою указу про ослаблення санкцій проти Куби, заявив, що Куба не має потреби в "подачках", і закликав Білий дім повністю зняти санкції, передає агентство AFP.

"Нічого не сказано про скасування торгового ембарго, яке є найжорсткішим із усіх заходів", - заявив Кастро, і зазначив, що Обама міг би використовувати свої таланти для проведення більш конструктивної політики.

***

12 березня президент США Барак Обама дав розпорядження уряду про впровадження в життя нового закону, пом'якшення економічних санкцій США відносно Куби.

Згідно закону, громадяни США, які мають близьких родичів на Кубі, зможуть відвідувати їх не раз на три роки, як раніше, а щороку. Крім того, саме поняття "близьких родичів" буде розширено і стане включати крім батьків, дітей, братів, сестер, бабусь і дідусів, ще й племінників, двоюрідних братів і сестер, тіток і дядьків.

Новий закон також дозволить американцям запрошувати до себе далеких кубинських родичів, а не тільки тих, хто входить в коло близьких родичів, як було до сих пір. Крім того, під час візитів на Кубу вони зможуть витрачати до 179 доларів на день.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь