Переключиться на мобильную версию

Кораблі ВМФ Росії почали регулярне патрулювання берегів Сомалі

Кораблі військово-морського флоту Росії у вівторок, 14 квітня, почали регулярне патрулювання берегів Сомалі, де не припиняються напади піратів на судна, що пропливають повз них.
Кораблі ВМФ Росії будуть регулярно патрулювати береги Сомалі
Кораблі ВМФ Росії будуть регулярно патрулювати береги Сомалі
Фото РІА Новости

У Міноборони РФ заявили, що на чергування в морі будуть виходити як поодинокі російські бойові кораблі, так і групи військових суден. За словами високопоставленого співробітника міністерства, у конвоюванні суден через небезпечний район братимуть участь кораблі всіх флотів ВМФ РФ.

Російські бойові кораблі будуть не тільки конвоювати судна, але й обмінюватися інформацією з кораблями інших іноземних держав, які займаються боротьбою з піратством у регіоні.

Нагадаємо, наприкінці березня загін кораблів російського Тихоокеанського флоту (ТОФ) відправився з Владивостока в Аденську затоку для участі у міжнародній операції по боротьбі з піратством. До складу загону Великого протичовнового корабля (ВПК) входять Адмирал Пантелеев, рятувальний буксир, танкери Ижора і Иркут.

Це вже другий загін кораблів ТОФ, який візьме участь у міжнародній місії по боротьбі з піратами Сомалі. Перший загін у складі БПК Адмирал Виноградов, морського рятівника Фотий Крилов, танкерів Борис Бутома і Печенга завершив участь у міжнародній операції на початку березня.

У грудні минулого року почали патрулювання вод поблизу Сомалі військово-морський флот і військово-повітряні сили країн Євросоюзу в рамках операції Аталанта. На даний момент в Аденській затоці ведуть боротьбу з піратами коаліція військово-морських сил 16 країн.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь